Kellele sobib Klassikaline massaaži eriala?


Füsioteraapia-taastusravi tüüpi inimene.

Kui soovid õppida tegema massaaži lähtuvalt lihaste tundmisest ja lihasdiagnostikast, läbides palju erinevaid massaažiliike, mille hulka kuulub ka spordi- ja lastemassaaž, siis see eriala on justkui sulle loodud. Meie koolil on oma väljatöötatud spetsiifiline tehnika, mida on kõrgelt hinnatud.

 

Kellele sobib Eesti pärimusmeditsiini eriala?


Sissepoole vaatav/maailma tunnetav - looduse ja eesti maarahva tarkusesse uskuv inimene.

Kui soovid õppida inimesi nõustama ja suunama läbi maarahva tarkuste; mõista kuidas kasutada efektiivselt sauna, loitsusid, hiisi, raviallikaid, ravimtaimi, kaane, soonetasumist ehk Vana-Eesti massaaži inimeste aitamiseks, siis see eriala on justkui sulle loodud. Eesti pärimusmeditsiin on ainuke süvendatud loodusravi õpe Eestis, mis on välja töötatud Alar Krautmani eestvedamisel ning on saanud abivajatelt ja meie endi õpilastelt väga kõrge tunnustuse.

 

Kellele sobib Idamaade meditsiini eriala?


Meditatiivne-jooga tüüpi inimene.

Kui soovid õppida tegema pehmeid energeetilisi massaaže, nõustama/suunama abivajajaid lähtuvalt idamaade diagnostikast, läbides Hiina, Tiibeti, Tai meditsiini, Ayurveda, meditatsioonipraktika ja olemuselt hästi sobituvat Hawaii meditsiini, siis see eriala on justkui sulle loodud. Meil on palju ainulaadseid massaaže ja tehnikaid, mis on saanud väga hea tagasiside.

 

 

Klassikaline massaaž

Klassikaline massaaž on eelkõige inimese anatoomiat ja füsioloogiat arvestav massaaž, mille olulisim toime on tugiliikumiselundkonna, vere- ja lümfiringe korrastamine.

See on tuntud kui rootsi massaaž, kuid enamasti tehakse seda nii Rootsi, Soome, Vene kui muude koolkondade seguna.

Meie koolil on oma väljatöötatud spetsiifiline tehnika, mis on saanud  klientidelt väga kõrge tunnustuse.

 

Eesti pärimusmeditsiin

Eesti pärimusmeditsiin on eestlaste (maarahva) pärimusel baseeruv looduslik raviviis, mis on ajaproovile vastu pidanud ja kohandatud tänapäeva oludele.
Eesti loodusterapeut nõustab pärimusliku elulaadi ja eluviiside osas ja kasutab oma töös mitmesuguseid loodusravi viise.

Kui sinus on tugev soov saada meie oma iidse rahvameditsiini tundjaks, siis oled õiges kohas, sest õpetame Eestis ainsana Pärimusmeditsiini pikka erialõpet, millega kaasneb kutsetunnistus.  Loe juurde, mida kujutab endast Pärimusmeditsiin SIIT.

 

Idamaade meditsiin

Õpe keskendub Idamaade pehmetele ja energeetilistele massaažidele, jooga ja meditatsiooni-praktikatele ning oma keha süvatasandite tundmaõppimisele.

Põhjalikult keskendutakse Tai loodusteraapiate saladustesse, ajurveedalisele maailmakäsitlusele ja tantra olemusse.

Kuigi Hawaii meditsiin ei ole Idamaa süsteem, siis tema kuulus andestamiskunst koos daoismile sarnase kulgemise ja ravitarkustega annab ta Idamaade mosaiiki justkui viimase vääriskivitüki.

Teeme ka koostööd Eesti Töötukassaga. Koolitusel osalemine tuleb eelnevalt kokku leppida oma töövahenduskonsultandiga. Loe täiendavalt Eesti Töötukassa kodulehelt.

Helista:

+372 5517157

(E-R 9-17 v.a riiklikud pühad)

 Kirjuta:

info@krautman.ee

Jälgi meie tegemisi:

 Instagramis

Jälgi meie tegemisi:

Facebookis