'

Meie kool meedias

  1. VIDEO: Meie koolijuht Alar Krautmanist “Mees, kes oskab teha vana-eesti massaaži” (Postimehes)
  2. VIDEO: Juttu tuleb paljajalu käimisest ja tervisest üldiselt. LIIKUMISAASTA 2014: Nädala soovitus ja harjutus – Alar Krautman annab teada, miks võiks paljajalu käia (Delfis, sport.delfi.ee)
  3. ARTIKKEL: Füsioterapeudi haridusega räägib kui oluline on lihashooldus. SPORTLASELT HARRASTAJALE: Massaažikoolitaja Alar Krautman: Mida pikem on pingutus lihasele, seda suurem peab olema ka panus lihase lõdvestusse ja venitusse (Delfis, sport.delfi.ee)
  4. AUDIOFAIL: Suuname pilgu minevikku ja uurime maarahva tohterdustavasid, kus külaliseks on Eesti Pärimusmeditsiini Ühingu eestkõneleja ja meie koolijuht Alar Krautman, räägime Eesti maarahva pärimusmeditsiinist (saates “Hallo, Kosmos!”)
  5. BLOGIPOSTITUS: Alar Krautman armastab, hindab ja hoiab esivanemate pärimust.Pärimusmeditsiin – meie oma põline tervisetarkus (blogis MAKARIKA MAAILMAD: NÄHTAVAD&NÄHTAMATUD)
  6. ARTIKKEL: Ajakirja ÜKS Aasta Julge 2011 on Alar Krautman. Aasta Julge konkurss kuulutati välja aasta eest eesmärgiga leida ja tunnustada inimest, organisatsiooni, üritust, ettevõtmist, liikumist vmt, kel on jagunud julgust ja pealehakkamist positiivsel ja tunnustaval moel avardada inimeste tavaarusaamu maailmast ja meist endist.  (Delfis, alkeemia.ee)
  7. ARTIKKEL: Tihti on nii, et tervise hoidmise nippe tuleb uksest ja aknast, et võta küüslauku või joo õunaäädikat, kuid eelkõige peaksime aru saama laiemalt, mis see tervis on ja kuhu ta vahepeal kaob. Esmatähtis on viia kooskõlla oma keha, meeled, hinge ja vaimu, et see moodustaks terviku. Näiteks julgus ennast väljendada on minu jaoks olulisem kui immuunsüsteemile pidevalt hagu juurde anda,” räägib Alar Krautmani Terviseakadeemia juht ja põhiõpetaja Alar Krautman. Loodusravi aitab aru saada, kas inimene on terve  (Õhtulehes)
  8. ARTIKKEL: Krautmani kooli õpilased on uhked oma rahvusliku tarkuste üle ja käivad pühasid paiku avastamas. Pärimusmeditsiini õpilased Lahemaal hiisi avastamas. (hiiepaik.ee)
  9. VIDEO: Õhtulehe saade ,,Puuduta mind jutusaade Anu Saagimi ning Sirje Persnaliga’