'

Praktika ja laagrid

Praktika ja laagrid

Kõikidelt terviseakadeemia õppijatelt ootame aktiivset massaaži praktiseerimist, mis aitab õpilastel õpitud oskusi lihvida. Praktikatunnid kogunevad erinevate massaažiliikide ja teraapiate harjutamisel.

Praktika kogumahuks kahe õppeaasta peale kokku 280 tundi (tavaõpe). Intensiivõppes õppijatel on praktika kogumaht 240 tundi.

Praktikatundide dokumenteerimiseks palume täita praktikapäevikut. Praktikapäevik aitab õppijal pidada järge, kui palju ja millised massaažiliike/ teraapiaid on harjutatud.

Praktika jaguneb järgmiselt:

Tavaõppe esimesel kursusel ja intensiivõppe puhul vähemalt 140 akadeemilist tundi ja intensiivõppe puhul vähemalt 240 tundi.

  • 40 tundi praktikalaagris (massaažipäevad)
  • 40 tundi õppijad omavahel;
  • 160 tundi kolmandatele isikutele, st klientidele (mitte pere ja koolikaaslased);

Esimese õppeaasta praktikapäevik tuleb esitada praktikalaagri lõpul.

Tavaõppe teise kursuse õppijatel täiendavalt 140 akadeemilist tundi.

  • 40 tundi praktikalaagris (massaažipäevad)
  • 100 tundi kolmandatele isikutele, st klientidele (mitte pere ja koolikaaslased).

Kliendipraktika koha pakub kool kindlatel aegadel, kuid selle koha võib õppija otsida ka ise.

Teise õppeaasta praktikapäevik tuleb esitada praktikalaagri lõpul.

Praktikalaager ehk massaažipäevad (augustis)

Praktikalaagris on massaažiõpilastel suurepärane võimalus praktiseerida kõiki oskusi, mida üks edukas massöör peab teadma:  klientidega suhtlemine, masseerimine, keskkonna kujundamine, sobiva  õhkkonna tekitamine ja palju muud. Praktikalaagris osalevad nii esimese kui ka teise kursuse õpilased ja intensiivõppe õppijad.

Loodusravipäevad (juulis)

Iga-aastased Loodusravipäevad on terapeutide kohtumispaik, kus vahetatakse kogemusi ja teadmisi. See on spetsialistide hulgas oodatud  üritus, mis võimaldab laiendada oma erialast tööriistakasti ja suhelda kolleegidega. Loodusravipäevadel toimuvad töötoad, seminarid, loengud, õhtuti kuulatakse muusikat ja käiakse saunas. Esinejateks on oma ala tipptegijad Eestist ja külalisi välismaaltki.