'

Sisseastumine

Oled oodatud liituma erialaõppega

Uued erialaõppe õpperühmad alustavad septembris 2022 – klassikaline massaaž, Eesti Pärimusmeditsiin, idamaade meditsiin, Shiatsu.
Vastuvõtt algab juunis 2022.

Lühikursustest saab osa võtta aastaringselt. Täpsema info erinevate kursuste kohta leiate siit.

Erialaõppe tavaõppe (2-aastat) kursused toimuvad keskmiselt 2 korda kuus nädalavehtustel. Võimalik on valida üheaastane internsiivõppe, mille kursused toimuvad sagedamini (3-4 nädalavahetusel kuus). Tunniplaani kohta saab täpsemat infot küsida õppesekretäri käest.

Õpe on avatud kõigile soovijatele, kellel on keskharidus ja vanust vähemalt 18 aastat. Õpe toimub enamasti Tallinnas aadressil Vana-Kalamaja 9a ja Tartus aadressil Rüütli tn 4. Osa õpet on korraldatud väljasõitudena või laagri vormis.

Lühikursused kestavad enamasti 2 päeva, kuid on ka pikemaid, mis kestavad kuni 10 nädalavahetust.  Õppetöö toimub laupäevast pühapäevani, kui tunniplaani ei ole märgitud teisiti (erandkorras ka reedeti).  Kõik koolituspäevad algavad enamasti kell 10 ja lõpevad kell 17. Neile, kes tulevad väljastpoolt Tallinna või Tartut, pakume majutusvõimalust Terviseakadeemia ruumides.


Kui soovid avastada oma võimalusi ja leida tee tervikliku eluviisi juurde, siis Alar Krautmani Terviseakadeemia on just Sulle. Individuaalne lähenemine ja holistiline õpe avab maailma, kus kõigepealt tervened ise, et seejärel saaksid õppida teisi tervendama.

Terviseakadeemias on tähtsal kohal ennetusmeditsiin ning uskumus: selleks, et teisi aidata, peab uskuma tervisesse ja olema sisemiselt õnnelik. Leiame iga õpilase tugeva külje, mida arendada ja alustame kõige olulisemast – juurtest.

Võtame vastu uusi õpilasi järgmistele erialadele (õppekavad ja õppemahud):

  • Klassikaline massaaž
  • Eesti pärimusmeditsiin
  • Idamaade meditsiin

Erialade kohta loe lisaks SIIT.

Õppemaksu kohta leiad info SIIT.

Vastuvõtu info leiad SIIT.

Erialad kuuluvad Eesti Tervishoiu valdkonda, kaks viimast eriala on kinnitatud Riigi Statistikaameti järgi Tervishoiusüsteemi valdkonnas loodusravi valdkonna tippspetsialistiks (ametite klassifikaatoris (ISCO 08) on terapeudid registreeritud koodiga 2230 kui Täiendmeditsiini ja loodusravi tippspetsialistid (vastab Euroopa kvalifikatsiooniraamistikule EQF 6).

Terviseakadeemia lõpetajatele väljastatakse tunnistus või tõend. Tunnistus väljastatakse õpiväljundite omandamisel miinimumtasemel ning eksami sooritamisel vähemalt 75%. Tõend väljastatakse auditoorsetel ja praktilistel kursustel osalemisel.

Oleme Töötukassa koolituspartner. Koolitusel osalemine tuleb eelnevalt kokku leppida oma töövahenduskonsultandiga. Loe täiendavalt Eesti Töötukassa kodulehelt.

Palun küsi lisainfot telefoni või e-posti teel info@krautman.ee 5517157 (E-R 9-17, v.a riiklikud pühad).