'

Sõbrad

Koostööpartnerid

Tervisetooted OÜ

Tervise-, ilu- ja massaažitoodete jae- ja  hulgimüügiga tegelev ettevõte, kes pakuvad tervislikke ja tervist tugevdavaid tooteid. Esindatud on tuntud kaubamärgid, nagu näiteks Frantsila loodustooted, Tervaskanto tõrvatooted, Lehtopeat turbatooted, Hari Treasure ayurveda teed jne.  Füüsiline pood asub Mustika Keskuses, Mustamäel. Loe lähemalt..

Meie õpilastele on nende tooted -20% (küsi lisainfot meie käest).

 

Rahvusvaheline Tantra Festival

(Baltic Tantra Festival – BTF) on kolmandat korda Lätis toimuv, 4 päeva kestev sündmus, mis pühitseb seksuaalsust, armastust ja meditatsiooni kui meie eluenergia mitmesugusteks ilminguteks. Festivali ajal on võimalus kogeda vertikaalset reaalsust – tõstes seksuaalse energia südame tasemele, kus see muundub armastuse energiaks ja tõuseb siis veelgi kõrgemale ning muutub meditatsiooniks.
Juhendavad väga kogenud ja maailmas tunnustatud 25 Tantra õpetajat. Selles harmoonias toimuvad töötoad, tervenemised, peod, kontserdid, armastuse kojad ja palju muud! Rohkem infot SIIT. Tutvustav video SIIN.

Tantra Festival 2020 (28.-31.05) piletid leiate SIIT.
Varasejatele broneerijatele kehtib Early Bird soodused (esimesed 50 piletit igas sektsioonis), et piletist mitte ilma jääda on võimalus deposiidiga kindlustada endale koht sel sündmusel (tavapiletid).

 

Leiger OÜ

Tugeva missiooni tunde ja visiooniga ettevõtte, kes müüb Hiiumaal Kassaris Käina lahe maardlast pärinevat sertifitseeritud ravimuda ja sellest valmistatud ravimudatooted, mille kaevandamiseks on väljastatud ettevõttele Keskkonnaministeeriumi kaevandamisluba. Ettevõtte bränd kannab Hiiumaa vägilase ja rahvaravitseja järgi nime „Leiger“. Lisaks eelnimetatule pakuvad nad ravimuda teenuseid Ravimuda Salongis Viljandis.
Käina lahe „Leiger“ ravimuda kvaliteet on teaduslikult tõestatud: Eesti ravimudadest on see ökoloogiliselt kõige puhtama koostisega ja ei sisaldada kahjulikke lisandeid. Omadustelt on Käina lahe „Leiger“ ravimuda unikaalne, sisaldades rikkalikult mineraalaineid, mikroelemente, bioaktiivseid aineid, humiinaineid, fulvohappeid, rasvhappeid jt, mis uuendavad rakke, kiirendavad ainevahetust, väljutavad jääkaineid, tasakaalustavad organismi bioloogilisi protsesse, taastavad naha pehmuse, niiskuse sisalduse jne.  Nende tooteid kasutatakse meditsiinis, saunas, kosmeetikas ja massaažil.
Loe lähemalt..

Medifur OÜ

Tervisekaupade ametlik maaletooja ja nende müügiga tegelev ettevõte. Nad müüvad e-poes massaažilaudu, kõik võimalikke massaažitarvikuid, seljavenituspinke ja muid seadmeid.  Pakuvad massaažilaudade remonti, hooldust ja polsterdamist, kodumasinate remonti ja hooldust ning müüvad vajalikke tarvikuid ja varuosi, lisaks pakuvad seadme- ja toidukoolitusi. Loe lähemalt..

Meie õpilastele on nende tooted teatava allahindluse %/olenevalt tootest (küsi lisainfot meie käest).

Maavägised OÜ

Meie koolivilistlaste  pärimusmeditsiinikeskus Tallinnas, kus saad oma keha ja vaimu väele jõudu anda traditsiooniliste teraapiate abil: saunarituaalid, saunateraapia, vana-eesti soonetasumine, meeteraapia, kuputeraapia, verikuputeraapia, massaažiteraapia, kõhumassaaž ehk vistseraalteraapia, kaaniteraapia, erinevad looduslikud keha- ja näohoolitsused öko spa’lt, harmoonikum ja holistiline regressiooniteraapia. Lisaks pakuvad nad teraapiatubade rent ning ökokosmeetika (kreemid, salvid, tinktuurid) müük. Asuvad Viimsis terviseskeskuses Harmoonikum ja Tallinna pärimusmeditsiinikeskuses Maavägised.

Teeme koostööd õpilaste praktikumideks.