Mesilassaadused ja meemassaaž Tallinnas

Loading Map....

Kuupäev/kellaaeg
Kuupäev(ad) - 29/03/2019 - 31/03/2019
18:00 - 16:00

Koolituse koht
Alar Krautmani Terviseakadeemia (Tallinna osakond)

Kategooriad


Meemassaaž on iidne massaažiliik, mille juured pärinevad teadaolevalt Tiibetist, kuid seda on kasutanud paljud erinevad rahvad. Mesi on tuntud kui efektiivne naha noorendaja ja pehmendaja, koos massaažiga mõjub mesi kehale verevarustuse parandaja, lihaspingete maandaja ning jääkainete väljutajana. Massaaž stimuleerib naha aluskoe ja verevarustuse tööd, mesi kleepainena seob mürke ja aitab organismist eemaldada “saastunud” energiat, puhastades energiakanalid. Meemassaaž aitab vähendada kaalu, võidelda tselluliidiga, puhastada nahapoore ja toniseerida ning trimmida vananevat ja lõtvuvat nahka.

Meemassaažis kaetakse kliendi keha meega ja hakatakse kätega manipulatsioone tehes jääkaineid väljutama. Mesi on nakkeaineks. Protseduuri lõppjärgus laseb mesi ennast keha küljest lahti. Seejärel asetatakse peale märg kuum käterätt ja eemaldatakse ülejäänud meejäägid. Kuum omakorda rahustab ja leevendab massaažist tekkinud valulikkuse.

Esimene meemassaaži seanss  võib olla pisut valulik sõltuvalt inimese valutundlikkusest, kuid see on ainult hea, sest niiviisi jõuame jälile keha probleemsetele kohtadele. Massaaž ei pea olema valus, kuid kokkuleppel kliendiga võib õrnematesse ja probleemsematesse piirkondadesse tekitada raviotstarbel väikeseid hematoome, mis kaovad mõne päeva jooksul. Valulikkus peaks vähenema iga järgmise seansiga. Soovitame pärast massaaži tarbida rohkelt vett ning mitte kohe duši alla minna – naha sisse jääv mesi mõjub veel mõnda aega pärast massaaži.

Vastunäidustused: mee allergia, pahaloomuline kasvaja, mädanikud, suhkru-, naha- või südamehaigus, põletikulised veenilaiendid, madal valulävi, kõrge vererõhk, rasedus, ägedad põletikud.

ÕPPEKAVARÜHM: Teraapia ja taastusravi

ÕPIVÄLJUNDID: Kursuse lõpuks õppija teeb meemassaaži, rakendades vastavaid teadmisi ja oskusi; analüüsib tehtud massaaži tulemusi; täidab dokumentatsiooni tehtud tööst.

KOOLITUSE ÜLESEHITUS: Loeng ja praktiline õpe

KOOLITAJA: Alar Krautman – füsioterapeut ja massaažiõpetaja

KOOLITUSE SIHTGRUPP: kõik soovijad, eelnev kogemus pole vajalik

KOOLITUSE MAHT: 20 AK tundi

OSALUSTASU: 120 €

MUU INFO:

Päevakava:

I päev

18:00 – 21:00 Õpe

II päev

10:00 – 13:00 Õpe

13:00 – 14:00 Paus

14:00 – 17:00 Õpe jätkub

III päev

9:00 – 12:00 Õpe

12:00 – 13:00 Paus

13:00 – 16:00 Õpe jätkub

ÕPPEMATERJALID: Konspekt ja kursusel vajaminevad vahendid

REGISTREERU KOOLITUSELE elektroonselt või kirjutades meile info@krautman.ee

Lisainfo:

E-mail: info@krautman.ee

Tel: +372 5517157

Registreerumised

Registreerumine on lõppenud.

Share