'

Tai massaaži kursus Tallinnas

Map Unavailable

Kuupäev/kellaaeg
Kuupäev(ad) - 02/10/2021 - 06/02/2022
10:00 - 17:00


Septembris algab Tai massaaži kursus Tallinnas.

Tai massaaž on iidne Siiami raviviis, mis on olnud kasutusel aastatuhandeid ja arenenud ajas. Massaaž on oma olemuselt jooga harjutuste sarnane, mida teostatakse aeglaselt, meditatiivsete liigutustega matil. Tai massaaži tehnika koosneb venitavatest harjutustest, akupressuurist ning tööst keha energeetiliste liinidega, mis vastavalt Hiina ja Tai meditsiinile läbivad kogu inimese keha. Keha energeetilistel liinidel asuvate punktide vajutamise metoodika lubab vabaneda teatud blokkidest ja tagab energia vaba voolu, keha energeetilistel liinidel (meridiaanidel). See lubab organismil vabaneda liigsest vedelikust, toksiinidest, normaliseerib vere- ja lümfiringlust. Selle efekti saavutamiseks kasutab Tai massaaži spetsialist oma küünarnukke ja küünarvarsi.

ÕPPEKAVARÜHM: Traditsiooniline ja täiendav meditsiin ja teraapia.

ÕPPE EESMÄRK: Õppija planeerib ja viib läbi Tai massaažiseansi, rakendades selleks vajalikke teadmisi ja oskusi, lähtudes kliendi vajadustest ja soovidest. Samuti järgib õppija kutse-eetikat, rakendab ergonoomilisi töövõtteid ning lähtub klienditeeninduse heast tavast. Õppe läbinud isik on valmis töötama massaažiteenuseid pakkuvates ettevõtetes või ettevõtjana (ning õpingute jätkamiseks ja elukestvaks õppeks).

ÕPIVÄLJUNDID: Kursuse lõpuks õppija teeb Tai massaaži, rakendades vastavaid teadmisi ja oskusi; analüüsib tehtud massaaži tulemusi; täidab dokumentatsiooni tehtud tööst.

SIHTGRUPP:  Kõik Tai massaaži kursusest huvitatud isikud.

ÕPPE ALUSTAMISE TINGIMUSED: Õppe alustamiseks peab olema soovijal keskharidus. Eelnevad massaažialased teadmised ja oskused ei ole vajalikud.

ÕPPEMAHT: 120 akadeemilist tundi, millest 96 tundi on auditoorne töö ja praktika koolikeskkonnas ning 20 tundi iseseisvat tööd. Kursus koosneb kuuest moodulist, millest esimene moodul on sissejuhatus Idamaade meditsiini ja Tai massaaži. 

KURSUSE AJAKAVA:

I moodul:
04.09.21 Sissejuhatus idamaade meditsiini
05.09.21 Sissejuhatus Tai massaaži

II  2.-3.10.21
III 6.-7.11.21
IV 11.-12.12.21
V 8.-9.01.22
VI 26.-27.02.22

Laupäeval 10.00 – 17.00 (lõuna kell 13.00-14.00)
Pühapäeval 10.00 – 17.00 (lõuna kell 13.00-14.00)
* Hind ei sisalda lõunasööke.

ÕPPEVAHENDID: Matid, katted, padjad, rätikud.

ÕPPEMEETOD: Loeng ja praktiline õpe.

ÕPPEMATERJALID: Konspekt.

ÕPPEKESKKOND:Perioodil 25.10.21.-10.01.22 on õppetöö korraldus muudatud (hübriidõpe). Vt täpsemalt siit.

ÕPPEKEEL: Eesti keel

KOOLITAJA: Marko Põder. Tutvu meie koolitajate põhjaliku kvalifikatsiooniga SIIN.

ÕPPE LÕPETAMISE TINGIMUSED:  Õpingute lõpetamise eelduseks on osalemine vähemalt 75% tundides ja hindamisülesannete sooritamine vastavalt hindamiskriteeriumitele.

HINDAMISMEETOD: Õppija demonstreerib massaaži tegemist arvestades kliendi vajaduste ja soovidega.

HINDAMISKRITEERIUM: Õppija omab teadmisi ja räägib kursusel läbitud teemadest; valmistab ette töökoha massaaži tegemiseks vastavalt juhendile; massaaži tegemisel rakendab sobivaid tehnikaid, arvestab näidustuste ja vastunäidustustega; võtab kliendi anamneesi vastavalt klienditeeninduse heale tavale ning arvestab kliendi konfidentsiaalsusega; kasutab massööri ergonoomikat ja keha-asendeid; valmistab ette ja korrastab töökoha.

VÄLJASTATAV DOKUMENT: Kursusel osalejatele väljastatakse tõend.

HIND: 120 eurot/nädalavahetus. Korraga kogu kursuse eest tasudes rakendub soodushind 500 eurot.

ÕPPERÜHMA MINIMAALNE OSALEJATE ARV: 8 inimest

LISAINFO JA REGISTREERIMINE: E-mail: info@krautman.ee või tel: 5517157